Maasi puhkemaja

Maasi puhkemaja asub Saaremaal, Orissaare vallas Laheküla külas, looduslikult kaunis kohas kesk imelisi kadakaid ja linnulaulu, Maasi maalinna vahetus läheduses. Puhkemaja on väga hea juurdepääsuga ning lihtne leida. Meri on majast ca 300 m kaugusel (u 5 minutit jalutada). Orissaare keskus jääb ca 3 km kaugusele, kus on olemas nii kohvikud, baarid, kauplused, apteek kui ka raamatukogu, pangad, postimaja, bussijaam, jahisadam, autoteenindus, tankla, kiirabi, politsei ning ka Turismiinfo I-punkt.

Puhkemaja varustus:

Puhkemaja ülemisel korrusel on 4 magamistuba (2 kahekohalist, 1 kolmekohaline ja 1 neljakohaline tuba, kokku 11 voodikohta). Toad on avarad ja hubase sisustusega. Maja alumisel korrusel asub kaminaga puhketuba, köök, WC, vannituba ning suur veranda. Majas on elektriküte, samas võimalus kütta halgudega kaminat, soemüüri.

Kadakate rüpes asuvas ruumikas aias on väike lõkkeplats koos istekohtadega, kus saab pidada mönusaid grill-pidusid ning nautida sumedaid suveöid.

Puhkemaja on sobilik nii perekonna või sõpradega puhkuse veetmiseks kui ka tähtpäevade või firmaürituste korraldamiseks.

Kuna hindame oma külaliste privaatsust kõrgelt, siis rendime puhkemaja välja vaid ühele grupile korraga (erinevaid gruppe koos ei majuta).

Copyright 2006-2022 Skonto OÜ